Leczenie zębów - stomatologia dziecięca Kids Smile Studio

Leczenie zębów

Dzieciństwo bez bólu
i stresu.
Nie wychowaj dentofoba.

W naszym Centrum oferujemy leczenie zębów stałych i mlecznych w komfortowych warunkach i pod opieką specjalistów. W pierwszym etapie precyzyjnie wykrywamy nawet najmniejsze zmiany próchnicowe za pomocą laserowej diagnostyki. Jest to nieinwazyjne badanie, którego skuteczność sięga 99%. Szybkie wykrycie próchnicy zębów pozwala na minimalnie inwazyjne leczenie.

Nie czekajmy aż zęby mleczne wypadną, ich szkliwo jest cieńsze niż zębów stałych, próchnica postępuje szybko, a dolegliwości bólowe są takie same jak w zębach stałych. Wczesne rozpoznanie próchnicy daje szansę na pełną odbudowę zęba która zapewni prawidłowy rozwój mowy i zgryzu nie narażając naszej pociechy na wady zgryzu i dolegliwości bólowe. W razie konieczności wykonujemy także zdjęcie panoramiczne wszystkich zębów, które pozwala na dokładną ocenę

zębów mlecznych, zawiązków zębów stałych oraz diagnostykę przewlekłych stanów zapalnych. Sam proces leczenia przebiega bezboleśnie. Osiągamy to poprzez wykorzystanie podtlenku azotu, czyli tzw. sedacji gazem rozweselającym oraz dzięki zastosowaniu znieczulenia komputerowego bez igły i strzykawek.
Wizyty konsultacyjne przeprowadzamy już od „pierwszego ząbka”, czyli okolic 6 miesiąca życia.

Kids Smile StudioNOWY GABINET W KATOWICACH!

Zapraszamy do naszego drugiego oddziału

ul. Radockiego 261, Katowice

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram