Dzieciństwo bez bólu
i stresu.
Nie wychowaj dentofoba.

Każdy mały pacjent pojawiający się w Kids Smile Studio ma możliwość wyleczenia wszystkich zębów podczas jednej wizyty.
Tego typu leczenie przeprowadzamy podczas znieczulenia ogólnego.

Korzyści wynikające z leczenie w znieczuleniu ogólnym/narkozie:

- Rozwiązanie wszystkich problemów stomatologicznych podczas jednej wizyty. Często po zakończonym leczeniu w narkozie możliwe jest zaprzestanie ciągłej antybiotykoterapii wynikającej z obecności stanów zapalnych, ma to olbrzymie znaczenie dla kondycji układu immunologicznego pacjenta.

- Zapewnienie pełnego komfortu i bezpieczeństwa dla małego pacjenta. Tzw. niepamięć wsteczna powoduje, że pozostają tylko pozytywne wspomnienia z zabawy w bawialni. Reszta leczenia przebiega bez świadomego udziału pacjenta.
-Przy braku współpracy jednowizytowe leczenie daje szanse na późniejszą powolną adaptację. Mały pacjent na następnych wizytach nie musi się już martwić o bolący ząbek i chętnie poddaje się bezbolesnym procedurom typu: lakowanie, fluoryzacja, ozonowanie.

- Brak świadomego udziału pacjenta pozwala na pracę w warunkach idealnych dla lekarza co powoduje, że przeprowadzone leczenie cechuje się największym stopniem precyzji. Przekłada się to bezpośrednio na trwałość wykonanych wypełnień.

Po zakończeniu leczenia w narkozie pacjent przebywa w osobnym pokoju wybudzeń wraz z rodzicami, gdzie jest dalej monitorowany. Jego położenie zostało zaplanowane tak, aby w warunkach pełnego komfortu mały pacjent łagodnie powrócił do stanu pełnej świadomości.

W Kids Smile Studio leczenie w znieczuleniu ogólnym to standardowa procedura, którą wykorzystujemy kilkanaście razy w miesiącu. Posiadamy odpowiednio przeszkolony zespół z doświadczonym anestezjologiem na czele. Zaplecze sprzętowe pozwala na ciągłe monitorowanie pacjenta i jest zgodne z najnowszymi wytycznymi. Na podstawie doświadczenia opracowaliśmy specjalny protokół łagodnego wprowadzenia w narkozę, dzięki premedykacji wprowadzenie w znieczulenie ogólne odbywa się w sposób bezpieczny i w pełnym komforcie.