Aktualne oferty pracy

stanowisko : Asystentka/higienistka stomatologiczna

Centrum Stomatologiczne dla Dzieci i Młodzieży Kids Smile Studio Czechowice-Dziedzice poszukuje pracowników na stanowisko Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna
Zakres obowiązków :
- asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
- opieka nad pacjentem podczas wizyty
- utrzymanie czystości stanowiska pracy oraz przydzielonych miejsc
- kontrola stanu zaopatrzenia
- poprawne przeprowadzenie procesu sterylizacji

Wymagania :
- wymagane wykształcenie ukierunkowane lub w trakcie szkoły
- mile widziane doświadczenie
- cenimy pozytywne nastawienie, dobrą energię oraz elastyczność czasową

Oferujemy :
- umowa o pracę
- dofinansowanie szkoleń
- szkolenia wewnętrzne oraz pomoc w rozwoju
- pracę w życzliwym, wspierającym się zespole

stanowisko : Lekarz

Centrum Stomatologiczne dla Dzieci i Młodzieży Kids Smile Studio Czechowice-Dziedzice poszukuje pracowników na stanowisko : Lekarz
CV prosimy składać na skrzynkę mailową : kontakt@kids-smile-studio.pl
lub bezpośrednio w naszym centrum stomatologii.